Aprilski ispitni rok 2022/2023: Prijava ispita

Izvor: Sekretarijat

Obaveštavaju se studenti svih nivoa i departmana da će aprilski ispitni rok školske 2022/23. godine biti održan od 18. aprila do 28. aprila 2023. godine.

Prijava ispita za aprilski ispitni rok je 3. i 4. aprila u vremenu od 10 do 13h.

Prijave ispita moraju biti popunjene sa svim neophodnim podacima na obe strane prijave – primer popunjene prijave se nalazi na oglasnoj tabli fakulteta.

Studenti koji nisu izmirili skolarinu, zakljucno sa aprilskom ratomnece moci da prijave ispite u aprilskom ispitnom roku.

U slučaju da se uplata rate izvrši na dan prijave ispita, obavezno je doneti dokaz o uplati na uvid.

Studenti, koji su iskoristili pravo besplatnih prijava ispita za dva roka, prilikom prijave moraju doneti uplatnicu (na uvid) kao potvrdu o uplati prijave ispita. Bez dokaza o uplati prijava se neće evidentirati.

Uprava fakulteta