Način organizovanja nastave u zimskom semestru školske 2021/2022.

Izvor: Uprava fakulteta

U poslednjih nedelju dana došlo je do naglog porasta broja zaraženih od virusa COVID-19. Uprava fakulteta mora smanjiti rizik od potencijalnog širenja virusa te donosi odluku da se kompletna nastava u jesenjem semestru od ponedeljka, 11.10.2021. godine (novi termin početka nastave), održava putem interneta (online) na studijskom programu Osnovnih akademskih studija – Diplomatija i bezbednost, Master akademskih studija – Diplomatija i bezbednost i Master akademskih studija – Korporativna bezbednost.

Nastava predavanje i vežbe na studijskom programu Osnovnih akademskih studija – Produkcija dramskih i audiovizuelnih umetnosti i medija održavaće se prema klasičnom modelu u prostorijama fakulteta.

Uprava fakulteta