Poziv na press projekciju domaćeg porodičnog filma „VUČJE BOBICE“

Izvor: Šef katedre

Poštovane kolege i dragi naši studenti,

Naš uvaženi kolega i profesor, gospodin Sreten Jovanović Vas u svoje lično ime i u ime celokupne ekipe filma sa velikim zadovoljstvo poziva na press projekciju domaćeg porodičnog filma „VUČJE BOBICE“ u ponedeljak 10. oktobra, u MTS Dvorani, s početkom u 11h.

Nakon prikazane projekcije filma, u klubu Lisabon u 13h održaće se konferencija za novinare.

Na konferenciji prisutnima će se obratiti autori i ekipa filma, kao istaknuti glumci: TIJANA ČUROVIĆ, RASTKO JANKOVIĆ, NADA BLAM, RADE MARJANOVIĆ, DUŠAN RADOVIĆ, RADE MARJANOVIĆ, JELICA KOVAČEVIĆ i drugi, kao i deca filma predvođeni mladim protagonistima SIMONOM JEGOROVIĆEM i NINOM SINADINOVIĆ.

Svečana premijera filma održaće se u Beogradu, 16. oktobra u MTS Dvorani, kada će ujedno obeležiti i otvaranje tradicionalnog Dečijeg filmskog festivala, 18. po redu KIDS FEST-a.

Napomena: tokom projekcije nije dozvoljeno šetanje i napuštanje iste

Unapred hvala