Upis u narednu godinu studija

Izvor: Studentska služba

Obaveštavaju se studenti da će upis u narednu godinu, školsku 2021/22. biti organizovan prema sledećem rasporedu:

– upis u II godinu – 04. oktobra od 10 do 13h
– upis u III godinu – 05. oktobra od 10 do 13h

Uslov za upis naredne godine studija jeste ostvarenih 37 ESPB bodova iz prethodne godine.

Potrebna dokumentacija:

– popunjena dva primerka ŠV obrasca (besplatno se preuzima u biblioteci Fakulteta)
– izmirena školarina za prethodnu godinu
– uplaćena upisnina (200 evra) i prva rata (105 evra) u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate – iznos je moguće objediniti na jednoj uplatnici

Bez obzira na način uplate (preko uplatnice ili elektronskim putem) OBAVEZNO je navesti:

– Svrha uplate: Ime i prezime studenta/studentkinje
– Poziv na broj uplate: Broj indeksa studenta/studentkinje

Ukoliko nedostaju ovi podaci Studentska služba neće moći da identifikuje uplatu i upiše studenta/studentkinje u narednu školsku godinu.

Upis u narednu godinu studija mogu ostvariti svi studenti koji su do sada ostvarili minimalni broj poena 37 (i više). Studenti koji nemaju 37 bodova do 5. oktobra. (Broj poena po predmetima)

Dodatni termin za upis studenata u narednu godinu studija biće određen u slučaju da bude odobren vanredni Oktobarski ispitni rok III.

Studentska služba fakulteta