Oktobar III

Vanredni rok: Oktobarski ispitni rok III

Izvor: Studentska služba

Zbog pandemijom određenog načina organizovanja nastave u protekle dve godine i obzirom na to da studenti nisu imali redovnu nastavu u sewdištu ustanove, Dekan fakulteta doneo je odluku o održavanju vanrednog ispitnog roka (Oktobar III) u školskoj 2021/2022. u periodu od ponedeljka 10.10. do petka 14.10.2022. godine.

Prijava ispita će se obaviti 6. oktobra 2022. godine u periodu od 10-14h.

Ispiti će biti organizovani u terminima nastave za predmete po rasporedu predavanja za sve generacije.

Nastavnici koji tog dana imaju predavanja na prvoj godini ispite će održavati posle predavanja.

Studenti, koji steknu uslov po završetku ispitnog roka Oktobar III, narednu godinu mogu upisati 17. i 18. oktobra od 10-13h.

Uprava fakulteta