„U kadru“ sa Zoranom Amorom

Treća po redu tribina, katedre za Produkciju dramskih i audiovizuelnih umetnosti i medija, a pod nazivom „U kadru“, ugostiće gospodina Zorana Amara,  režisera, scenaristu i producenta.

Iza sebe ima tri igrana filma, jedan dugometražni muzički film, jedan kratki film, više od 30 epizoda četiri TV serije, mnogobrojne reklame i muzičke spotove.
Reditelj čuvenog hit filma „Šmeker“ sa Žarkom Lauševićem u naslovnoj ulozi.

Predavao je 20 godina filmsku produkciju na Školi vizuelne umetnosti u Njujorku. Osnovao je „Film Underdogs Collective“ 2010. godine. Živi u Kaliforniji. Trenutno radi postprodukciju trodelne dokumentarne serije „Beogradski krug“ za AJB.

Tribina će se održati 03.04.2023. u 17 časova na Fakultetu za diplomatiju i bezbednost.