Raspored predavanja

Obaveštenje za studente prve i treće godine produkcije

Predavanja i vežbe iz predmeta Istorija umetnosti za studente prve godine će u sredu, 17. maja biti održane od 12 časova u UK “Parobrod”. Tom prilikom ugostićemo dramaturga Nemanju Petronijevića iz Kulturnog centra Kruševca a razgovor na temu kulture iz perspektive manjeg grada i njegova iskustva rada sa omladinom na sceni i iza nje vodiće studentkinja Jelena Furdek.

Predavanja i vežbe iz predmeta Istorija umetnosti za studente prve godine biće umesto u sredu, 31. maja, održane u petak, 26. maja u redovnom terminu od 10 časova.

Predavanja i vežbe iz predmeta Istorija umetnosti za studente treće godine biće umesto u petak, 26. maja, održane u ponedeljak, 22. maja od 9:30 časova.

Predmetni nastavnik