Student info

Obaveštenje povodom početka školske godine

Obaveštavaju se studenti prve godine osnovnih akademskih studija Fakulteta za diplomatiju i bezbednost, nastavno i nenastavno osoblje, da će svečanost povodom početka školske 2023/24. godine i prijema novoupisanih studenata, uz prigodan program, obraćanje nastavnika i dekana biti održan u ponedeljak, 2. oktobra 2023. godine, sa početkom u 10 časova, u amfiteatru Fakulteta.

Potrebno je da se studenti prve godine, u periodu od 02. oktobra do 06.oktobra, od 10 do 13 časova, obrate zaposlenima u Studentskoj službi radi dodele indeksa i potpisivanja ugovora, po spisku koji će biti objavljen na sajtu Fakulteta.

Ukoliko neko bude sprečen da u navedenom periodu preuzme indeks, može to učiniti od ponedeljka 09. oktobra 2023. godine, svakog radnog dana od 10 do 13 časova.

Dekan

Prof. dr Radojica Lazić