Student info

Stručna praksa: Zilion film I sitkom Rale i Mare (30 epizoda)

Poštovani studenti,

obaveštavam vas o stručnoj praksi za studente produkcije sa producentskom kućom Zilion film na  sitkomu Rale i Mare (30 epizoda) koji će biti realizovani u naredna tri meseca, pripreme počinju 10. maja 2024. godine, a snimanje počinje 01.06.2024. godine i traje do 15.07.2024. godine. Mr Sreten Jovanović, vanr. profesor režira ovaj sitkom u saradnji sa producentom Lazarom Ristovskim. Sektori na kojima će studenti biti angažovani su sledeći:

– PRODUKCIJA
– ORGANIZACIJA
– REŽIJA
– MONTAŽA
– KOSTIM
– SCENOGRAFIJA
– SCENA
– RASVETA
– KAMERA
– ZVUK
– ŠMINKA
– FOTOGRAFIJA (STILL FOTOGRAF)
– SEKRETAR REŽIJE

Potrebno je da se svi zainteresovani studenti zvanično prijave na mail office@fdb.edu.rs , nakon čega će se vršiti selekcija na osnovu dostavljenih uslova produkcije.

S poštovanjem,
dr um. Aleksandra Arvanitidis