Student info

Stručna praksa: Film danas I Bunar & Ubice moga oca (nove sezone)

Poštovani studenti,

obaveštavam vas o stručnoj praksi za studente produkcije na osnovu sporazuma o saradnji FDB-a sa producentskom kućom Film danas doo na dva projekta koji će biti realizovani u naredna tri meseca, to su nova sezona serijala Bunar, čije snimanje počinje 29. aprila i traje do kraja jula i nova sezona serijala Ubice moga oca, čije pripreme počinju krajem maja, a snimanje od jula do kraja septembra tekuće godine. Sektori na kojima će studenti biti angažovani su sledeći:

– PRODUKCIJA
– ORGANIZACIJA
– REŽIJA
– KOSTIM
– SCENOGRAFIJA
– SCENA
– RASVETA
– KAMERA
– ZVUK
– ŠMINKA
– FOTOGRAFIJA (STILL FOTOGRAF)
– SEKRETAR REŽIJE

Potrebno je da se svi zainteresovani studenti zvanično prijave na mail office@fdb.edu.rs , nakon čega će se vršiti selekcija na osnovu dostavljenih uslova produkcije.

S poštovanjem,
dr um. Aleksandra Arvanitidis