Student info

Upis u narednu školsku godinu za studente koji su već stekli potreban uslov

Obaveštavaju se studenti svih godina i katedri koji su ostvarili uslov za upis u narednu skolsku godinu 2024/25. da se mogu upisati u periodu od 02. do 06.09. u vremenu od 10-13h.

Studenti koji u narednom periodu, za vreme trajanja ispitnih rokova (septembar, oktobar I i II), ostvare uslov za upis u sledeću školsku godinu, mogu se upisati najkasnije do 09.10.2024. u vremenu od 10-13h.

Potrebna dokumentacija:

– popunjena dva primerka ŠV obrasca (besplatno se preuzima u biblioteci fakulteta);
– izmirena školarina za prethodnu godinu;
– uplaćena upisnina (200 evra) u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.

Bez obzira na način uplate (preko uplatnice ili elektronskim putem) OBAVEZNO je navesti:

– Svrha uplate: Ime i prezime studenta/studentkinje
– Poziv na broj uplate: Broj indeksa studenta/studentkinje

Ukoliko nedostaju ovi podaci Studentska služba neće moći da identifikuje uplatu i upiše studenta/studentkinje u narednu školsku godinu.

Studentska služba fakulteta