Profesori u medijima

Docent dr Jelena Perić i prof. dr Nenad Perić u rubrici Kultura na portalu Republika

Mesto: Portal Republika
Datum: 06.01.2020.

U Beogradu je nedavno održana promociju knjige Politička drama i pozorište u dramama Dragoslava Mihailovića, autora docentkinje dr Jelene Perić i prof. dr Nenada Perića. Promociju je organizovala Katedra za produkciju umetnosti i medija u atrijumu Fakulteta za diplomatiju i bezbednost u Beogradu. Pored autorskog tandema, u promociji su učestvovali akademik Dragoslav Mihailović i dr prof. Milovan Zdravković, poznati pozorišni producent i dugogodišnji direktor marketinga Narodnog pozorišta u Beogradu.

Na koji način je “Portal Republika” obradila kživni fenomen u delima i životu Dragoslava Mihailovića, kao i na koji način je predstavila knjigu i njenu promociju pročitajte više na: